Kontakt

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

FAQ

Czy zakupiona tkanina będzie w jednym kawałku?

Tak. Jeśli zostały zakupione np. 6 szt. po 0,5 metra bieżącego, materiał będzie w jednym, trzymetrowym kawałku. Podobnie, jeśli zostały zakupione dwa kupony materiału, otrzymasz je w jednym, nierozciętym kawałku.

Wyjątkowo, jeśli zmienisz zamówienie, powiększając je po rozpoczęciu przygotowania do wysyłki, może nam się nie udać wysłać zamówienia w jednym kawałku, ponieważ materiał dla Ciebie może być już odcięty od beli.

Czy mogę obejrzeć/odebrać tkaniny osobiście?

Prowadzimy sprzedaż tylko przez internet, dlatego nie mamy punktu, w którym można obejrzeć/odebrać tkaniny. Żeby obejrzeć materiał przed zakupem, można zamówić próbki.

Czy tkanina jest dostępna w innej wersji kolorystycznej? Czy wzór występuje na innym materiale?

Staramy się, aby wszystkie materiały, które mamy w ofercie, były dostępne w Sklepie. 

Czy kolory tkaniny są w rzeczywistości takie, jak na zdjęciu w komputerze?

Na wygląd kolorów na ekranie monitora ma wpływ wiele czynników technicznych: typ monitora, ustawienia monitora, system operacyjny, światło w pomieszczeniu, itd.. Przygotowujemy zdjęcia tkanin z najwyższą dbałością o szczegóły, a w szczególności kolory, ale nie możemy zagwarantować, że wygląd rzeczywisty nie będzie się różnił nieznacznie od wyglądu na monitorze.

Chcę zamówić więcej materiału niż jest dostępne w Sklepie. Czy jest to możliwe?

Prosimy o kontakt z nami. Jesteśmy w ciągłym kontakcie z naszymi dostawcami i często udaje się zamówić dodatkową ilość danego materiału. Zachęcamy również do nie zwlekania z zakupami, bo szansa na uszycie wymarzonej kreacji może się już nie powtórzyć.

W ofercie ostatnio była taka bawełna w egzotyczny wzór – Czy jest jeszcze dostępna?

Naszym tkaninom nadajemy zawsze niepowtarzalne, charakterystyczne, łatwe do zapamiętania nazwy. Często trudno nam skojarzyć, jaki materiał masz na myśli. Zachęcamy więc do posługiwania się nazwami, a wtedy na pewno nie będziemy mieli problemu z rzeczową odpowiedzią.

Czy mogę zamówić próbki?

Tak. Do 5 próbek dokładamy na życzenie do już złożonego zamówienia materiałów. Możesz również zamówić same próbki odpłatnie (do 5 szt.), ale wraz z próbkami otrzymasz kupon rabatowy o wartości ceny próbek, którego możesz użyć przy składaniu zamówienia.

Sklep jest w trybie podglądu
Użytkowanie sklepu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.
{nocache:cac74e505c1749604bb42c4331dad789#0}
Click Shop | Hosting home.pl