Kontakt

tel.: 791-112-212

(PN-PT 9.00-16.00)

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Dzianina podwójna

Sortuj wg: ▲ Nazwa produktu | Cena
After Party - dzianina After Party - dzianina
Cena: 20,00 zł
szt.

Miękka, gęsta, cieńsza, gładka dzianina podwójna, tzw. "nurek". Dobrze rozciąga się w poprzek, słabiej rozciąga się wzdłuż, stabilna. Realistyczny wzór cekinów w ciepłej, pomarańczowo-żółtej kolorystyce.

Audrey - dzianina Audrey - dzianina
Cena: 46,80 zł
szt.

Miękka, gęsta, gładka dzianina podwójna, tzw. "nurek". Dobrze rozciąga się w poprzek, słabiej rozciąga się wzdłuż, stabilna. Piękna, kobieca twarz (ok. 69 cm) w zgaszonej, eleganckiej kolorystyce. Wzór raportowy, powtarza się co ok. 90 cm.

Biebrzańskie mokradła - dzianina podwójna Biebrzańskie mokradła - dzianina podwójna
Cena: 63,00 zł
szt.

Miękka, gęsta, gładka, cieńsza dzianina podwójna. Dobrze rozciąga się w poprzek, słabiej rozciąga się wzdłuż, stabilna. Zgaszona kolorystyka pięknego rysunku przypominającego zachód słońca na mokradłach. Wzór raportowy, powtarza się co ok. 105 cm.

Cirque du soleil - dzianina Cirque du soleil - dzianina
Cena: 49,44 zł
szt.

Miękka, gęsta, gładka dzianina podwójna, tzw. "nurek". Dobrze rozciąga się w poprzek, słabiej rozciąga się wzdłuż, stabilna. Szalony, rozbudowany wzór w motywami cyrkowymi. Wzór raportowy, powtarza się co ok. 103 cm.

Drapieżna kobieta - dzianina punto Drapieżna kobieta - dzianina punto
Cena: 23,00 zł
szt.

Miękka, dzianina podwójna. Rozciąga się w poprzek, nie rozciąga się wzdłuż, stabilna. Typ: Ponte di Roma, tzw. punto. Zgaszone kolory gęstego, zwierzęcego wzoru: beże, brązy, czerń.

Efektowna prostota (czerń) - dzianina "punto" Efektowna prostota (czerń) - dzianina "punto"
Cena: 18,00 zł
szt.

Miękka, dzianina podwójna. Dobrze rozciąga się w poprzek, prawie nie rozciąga się wzdłuż, stabilna. Typ: Ponte di Roma, tzw. punto. Klasyczna czerń.

Efektowna prostota (czerwień) - dzianina "punto" Efektowna prostota (czerwień) - dzianina "punto"
Cena: 18,00 zł
szt.

Miękka, cieńsza, dzianina podwójna. Dobrze rozciąga się w poprzek, prawie nie rozciąga się wzdłuż, stabilna. Typ: Ponte di Roma, tzw. punto. Soczysta czerwień.

Eleganckie piękno - dzianina "punto" Eleganckie piękno - dzianina "punto"
Cena: 52,00 zł
szt.

Miękka, dzianina podwójna. Rozciąga się w poprzek, nie rozciąga się wzdłuż, stabilna. Typ: Ponte di Roma, tzw. punto. Połączenie jasnych i zgaszonych kolorów dużego, dekoracyjnego wzoru. Wzór raportowy, powtarza się co ok. 130 cm.

Fantasmagorie (fiolet) - dzianina Fantasmagorie (fiolet) - dzianina
Cena: 24,00 zł
szt.

Miękka, gęsta, gładka, cieńsza dzianina podwójna, tzw. "nurek". Dobrze rozciąga się w poprzek, prawie nie rozciąga się wzdłuż, stabilna. Rozmyty, kwiatowy wzór w nasyconej kolorystyce na ciemno-fioletowym tle.

Użytkowanie sklepu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.
Click Shop | Hosting home.pl