Zdjęcia produktu


Szorty kąpielowe VILEBREQUIN JIM JUNIOR

Kąpielówki chłopięce
Dostepność na dzień 24.05.2024: brak

Promocyjna oferta cenowa:

Niestety na chwilę obecną w naszej bazie nie ma sklepów posiadających {produkt} w magazynie. Prosimy spróbować ponownie później.

Recenzje i opinie

Opis produktu Szorty kąpielowe VILEBREQUIN JIM JUNIOR

Szorty kąpielowe VILEBREQUIN JIM JUNIOR z kolekcji wspierającej Te Mana O Te Moana, francuską polinezyjską organizację non-profit, która uczyniła swoją misją ochronę lokalnych środowisk morskich, w szczególności żółwi morskich. Szorty o konwencjonalnym fasonie z dwiema kieszeniami bocznymi i naszytą kieszenią z tyłu na rzep. Pas sprężysty, dostosowywany plecionym sznurkiem z wygrawerowanym logo na agletach. Z tyłu naszywka z nazwą producenta, poniżej dwa nity odprowadzające powietrze. Trafny komfort i przypasowanie dzięki wewnętrznym majtkom bez środkowego szwu. Szorty wyprodukowane z wytrzymałego, szybkoschnącego materiału, o skośnym splocie. W ofercie także pasujące szorty kąpielowe dla taty, z tym samym wzorem. Pozwolą pokazać światu, że stanowicie zgrany zespół.

Dane oraz specyfikacja:

Ranking ofert - najlepsze promocyjne ceny 2017

W naszym rankingu znajduje się 0 promocyjnych ofert w cenie 0,00 zł.

Opinie i recenzje użytkowników

Dodaj opinie lub recenzję dla Szorty kąpielowe VILEBREQUIN JIM JUNIOR. Twój komentarz zostanie wyświetlony po moderacji.

Produkty powiązane

Inne w kategorii Kąpielówki chłopięce