Zdjęcia produktu


Kurtka 724654-03 l true black v2 3. wielosezonowe kurtki męskie (GAP)

(L / puchowa)
Kurtki męskie GAP
Dostepność na dzień 20.04.2024: brak

Promocyjna oferta cenowa:

Niestety na chwilę obecną w naszej bazie nie ma sklepów posiadających {produkt} w magazynie. Prosimy spróbować ponownie później.

Recenzje i opinie

Opis produktu Kurtka 724654-03 l true black v2 3. wielosezonowe kurtki...

[html]Gap to amerykańska marka, największy detalista tekstylny w Stanach Zjednoczonych i właściciel drugiej co do wielkości na świecie sieci sklepów włókienniczych. Gap jest wytworzony odpowiedzialnie dla każdego pokolenia. Celem firmy jest tworzenie trwałych zmian, wzbogacanie społeczności i bycie lepszymi dla tego i następnych pokoleń. Katalog GAP demonstruje szeroką gamę produktów (odzieży i akcesoriów) dla pań, panów, nastolatków, dzieci i niemowląt. Nie ma sensu wymieniać całego asortymentu, ponieważ jest on stale uzupełniany i dostosowywany. Ale tutaj z całą pewnością odnajdziesz dla siebie podstawowe komponenty garderoby, które można konsolidować ze sobą w ogromnej liczbie opcji i pozwolić na tworzenie aktualnych obrazów na każdą okazję.[/html]

Dane oraz specyfikacja:

 • Kategoria

  Kurtki męskie
 • Producent

  GAP
 • Rodzaj

  Puchowa
 • Rozmiar

  L
 • Kod EAN

  1200115711009
 • Opinia użytkowników

  -

Ranking ofert - najlepsze promocyjne ceny 2017

W naszym rankingu znajduje się 0 promocyjnych ofert w cenie 0,00 zł.

Opinie i recenzje użytkowników

Dodaj opinie lub recenzję dla Kurtka 724654-03 l true black v2 3. wielosezonowe kurtki męskie. Twój komentarz zostanie wyświetlony po moderacji.

Produkty powiązane

Inne w kategorii Kurtki męskie