Zdjęcia produktu


Podomka 130 Męska (D Karen)

Pozostała bielizna męska D Karen
Dostepność na dzień 16.04.2024: brak

Promocyjna oferta cenowa:

Niestety na chwilę obecną w naszej bazie nie ma sklepów posiadających {produkt} w magazynie. Prosimy spróbować ponownie później.

Recenzje i opinie

Opis produktu Podomka 130 Męska

100% POLIESTER PODOMKA Z KOŁNIERZEM USZYTA Z szczególnie MIĘKKIEGO MATERIAŁU szczególnie prawidłowEJ JAKOŚCI PO BOKACH DWIE KIESZENIE RĘKAWY Z MANKIETAMI DO PODOMKI JEST jeszcze PASEK DŁUGOŚĆ PODOMKI - 130 CM

Nie tylko kobiety potrzebują stosownej bielizny, żeby czuć się wygodnie i interesująco. W swej ofercie posiadamy też męskie szlafroki produkowane z bardzo przyjemnego i miękkiego pluszu. Do podomki został załączony 130 cm pasek, dzięki któremu możesz szczelnie się okryć, a znajdujące się po bokach kieszenie umożliwiają przechowywanie drobiazgów lub ogrzanie dłoni. Obszerny kołnierz sprawi, iż noszenie szlafroka będzie jeszcze przyjemniejsze. Jeżeli szukasz ciepłego, stworzonego z wysokiej jakości materiału męskiej podomki, to ten model spełni oczekiwania nadzwyczajnie! dostępny jest w wielu kolorach – czarnym, brązowym, granatowym, a także białym,w dodatku w weselszych, jak na przykład fioletowy albo błękitny. Podaruj sobie odrobinę komfortu, kupując błogi męski szlafrok w bardzo niebanalnej cenie.

Dane oraz specyfikacja:

Ranking ofert - najlepsze promocyjne ceny 2017

W naszym rankingu znajduje się 0 promocyjnych ofert w cenie 0,00 zł.

Opinie i recenzje użytkowników

Dodaj opinie lub recenzję dla Podomka 130 Męska. Twój komentarz zostanie wyświetlony po moderacji.

Produkty powiązane

Inne w kategorii Pozostała bielizna męska