Zdjęcia produktu


Moda uroda model dziewczyna z czarnym makijaż i długie rzęsy fotopeta moda uroda model dziewczyna z czarnym makijaż i długie rzęsy 250x250cm fizelina (Fototapety.pl)

Pozostała odzież dziecięca Fototapety.pl
Dostepność na dzień 18.07.2024: w magazynie

Promocyjna oferta cenowa:

469,99 zł
Sklep Fototapety.pl
Przejdź do sklepu Najlepsza oferta w bazie!
Przejdź do sklepu 469,99 zł - najtaniej w bazie!

Prezentowana oferta sklepu Fototapety.pl jest najbardziej atrakcyjna cenowo spośród setek sklepów internetowych w naszej bazie. Przeglądaj pełny ranking cen i ofert Porównanie cen następuje w czasie rzeczywistym.

Recenzje i opinie

Opis produktu Moda uroda model dziewczyna z czarnym makijaż i długie...

Fototapeta na rozmiar Moda uroda model dziewczyna z czarnym makijaż i długie rzęsy to oryginalny pomysł na transformację wnętrza. Ze względu na swoje funkcjonalne oraz dekoracyjne właściwości będzie perfekcyjnym uzupełnieniem pomieszczeń zaprojektowanych w każdym stylu.

Fototapeta dekoracyjna Moda uroda model dziewczyna z czarnym makijaż i długie rzęsy jest zaprojektowana przez zespół profesjonalistów z dziedzinie grafiki i druku cyfrowego. Fototapeta wydrukowana jest na wysokiej klasy materiale, który odznacza się trwałością - jest niepodatny na naciąganie i odkształcenia.

To nadzwyczajne rozwiązanie do ochrony ściany przed ubrudzeniem. Metoda druku cyfrowego znakomicie odwzorowuje i wyraźne kolory, każdej grafiki. Taka kreatywna dekoracja fantastycznie wyglądać będzie w pokoju dziennym i sypialni.

Dzięki swym praktycznym cechom przyozdobisz nią ponadto kuchnię i łazienkę. W naszej ofercie można zakupić fototapetę Moda uroda model dziewczyna z czarnym makijaż i długie rzęsy na jednym z wybranych tworzyw: samoprzylepny bądź flizelina.

Materiał samoprzylepny to postępowe tworzywo z możliwością wielokrotnego naklejania i odlepiania, a dzięki specjalnej powłoce z łatwością można zlikwidować z niej zanieczyszczenia przy pomocy wilgotnej szmatki.

Natomiast fototapeta flizelinowa to innowacyjne podejście do klasycznych tapet. W trakcie jej konstrukcji smarujemy klejem tylko ścianę! To genialne rozwiązanie na zamaskowanie nierównych ścian oraz osłonę cieplną i akustyczną pomieszczenia.

Naszą misją jest projektowanie najlepszych tapet dla naszych klientów. Dlatego jesteśmy zaangażowani w planowanie unikatowych fototapet na rozmiar, wytworzonych z najkorzystniejszych, nietoksycznych tworzyw,mieć pewność, iż ściany naszych nabywców będą wyglądać klasycznie, nowocześnie i wyjątkowo stylowo.

Dane oraz specyfikacja:

Ranking ofert - najlepsze promocyjne ceny 2017

  • Moda uroda model dziewczyna z czarnym makijaż i długie rzęsy Fotopeta Moda uroda model dziewczyna z czarnym makijaż i długie rzęsy 250x250cm Fizelina (sklep Fototapety.pl)
    469,99 zł Sklep Fototapety.pl
    Przejdź do sklepu

W naszym rankingu znajduje się 1 promocyjnych ofert w cenie 469,99 zł.

Opinie i recenzje użytkowników

Dodaj opinie lub recenzję dla Moda uroda model dziewczyna z czarnym makijaż i długie rzęsy fotopeta moda uroda model dziewczyna z czarnym makijaż i długie rzęsy 250x250cm fizelina. Twój komentarz zostanie wyświetlony po moderacji.

Produkty powiązane

Inne w kategorii Pozostała odzież dziecięca