Zdjęcia produktu


Rajstopy dziecięce classic (Gabriella)

Rajstopy dziecięce Gabriella
Dostepność na dzień 23.05.2024: brak

Promocyjna oferta cenowa:

Niestety na chwilę obecną w naszej bazie nie ma sklepów posiadających {produkt} w magazynie. Prosimy spróbować ponownie później.

Recenzje i opinie

Opis produktu Rajstopy dziecięce classic

modne rajstopy dziecięce Classic 15 den to tradycyjne, cienkie rajstopy dla dziewczynki, świetne na co dzień i na specjalne okazje. Cienkie rajstopy otulają nogi delikatną mgiełką, przyjemnej dla wrażliwej, dziecięcej skóry, dzianiny.

Gładkie rajstopy nie tylko spektakularnie wyglądają, lecz i – co niezwykle ważne w sytuacji rajstopek dla dzieci – są komfortowe, nie zsuwają się i nie krępują ruchów. ✔ gładkie rajstopy dla dziewczynki ✔ rajstopy 15 den ✔ sprężysta, przyjemna dla skóry tkanina Rajstopy dla dzieci Classic 15 den to konwencjonalny model, który musi znaleźć się w szafie każdej młodej damy.

Cienkie rajstopy mają umocnioną część palcową dzięki temu kolorowe rajstopy będą adekwatne do każdego typu obuwia dla dzieci, a zarazem to wytrzymałe rajstopy. Rajstopy dla dziewczynek Classic 15 marki Gabriella zostały wytworzone z trosceą o każdy szczegół.

tkanina z elastycznych przędz dostosowuje się do kształtu dziecięcej sylwetki, nie krępując ruchów choćby w trakcie najmocniej dynamicznej zabawy. Grubość rajstop 15 den powoduje, że cienkie rajstopy otulają nogi delikatną mgiełką miękkiej dzianiny.

Rajstopy dziecięce Classic 15 den są przystępne w kilku wariantach kolorystycznych. Do wyboru są rajstopy dla dzieci w od klasycznych czarnych rajstop dziecięcych (nero) poprzez granatowe rajstopy (granat), różowe rajstopy (pastel) aż po klasyczne białe rajstopy (bianco).

I sporo innych odcieni, dzięki czemu można tworzyć dziewczęce stylizacje z barwnymi rajstopami dla dzieci w roli głównej. Modowa rada: Rajstopy dla dziewczynki Classic 15 den wyśmienicie sprawdzą się w stylizacjach nieznacznej elegantki na co dzień i na specjalne okazje.

Dane oraz specyfikacja:

Ranking ofert - najlepsze promocyjne ceny 2017

W naszym rankingu znajduje się 0 promocyjnych ofert w cenie 0,00 zł.

Opinie i recenzje użytkowników

Dodaj opinie lub recenzję dla Rajstopy dziecięce classic. Twój komentarz zostanie wyświetlony po moderacji.

Produkty powiązane

Inne w kategorii Rajstopy dziecięce