Zdjęcia produktu


Zestaw 3x skarpetki niemowlęce frotki we wzorki | klasyczne | prezentowe (SOXO)

Skarpety dla dzieci SOXO
Dostepność na dzień 21.05.2024: brak

Promocyjna oferta cenowa:

Niestety na chwilę obecną w naszej bazie nie ma sklepów posiadających {produkt} w magazynie. Prosimy spróbować ponownie później.

Recenzje i opinie

Opis produktu Zestaw 3x skarpetki niemowlęce frotki we wzorki | klasyczne...

lubiane skarpetki SOXO z całą pewnością ucieszą wszystkie pociechy ceniące nosić kolorowe skarpetki w interesujące wzory. Towar wykonano z najwyższej jakości bawełny. Dzięki temu stopy nie pocą się i mogą oddychać. Atrakcyjna kolorystyka sprawia, iż te skarpety pasują do każdego stroju. Wesołe skarpetki to dobra zabawa każdego dnia. Spraw, że uśmiech na twarzy malucha nie zniknie przez cały dzień. Dzięki wysokiej jakości bawełny w składzie, skarpetki przepuszczają powietrze i wchłaniają wilgoć. Stopa jest sucha, a skarpetki są korzystnie dostosowane, co gwarantuje swobodę i korzystne samopoczucie poprzez cały dzień. Wyselekcjonowane materiały zapewniają, iż skarpetki nie zsuwają się i nie uciskają stopy. Barwnych skarpetek SOXO bez wątpienia nie można przeoczyć, bo niesamowite wzory powodują, że każda kreacja ma swoistą oryginalność i dostatek. Bardzo wyjątkowe skarpetki dla unikatowych maluchów.

Dane oraz specyfikacja:

Ranking ofert - najlepsze promocyjne ceny 2017

W naszym rankingu znajduje się 0 promocyjnych ofert w cenie 0,00 zł.

Opinie i recenzje użytkowników

Dodaj opinie lub recenzję dla Zestaw 3x skarpetki niemowlęce frotki we wzorki | klasyczne | prezentowe. Twój komentarz zostanie wyświetlony po moderacji.

Produkty powiązane

Inne w kategorii Skarpety dla dzieci