Zdjęcia produktu


Skarpetki niemowlęce różowe z napisami na prezent dla malucha (SOXO)

(różowy)
Skarpety dla dzieci SOXO
Dostepność na dzień 21.05.2024: brak

Promocyjna oferta cenowa:

Niestety na chwilę obecną w naszej bazie nie ma sklepów posiadających {produkt} w magazynie. Prosimy spróbować ponownie później.

Recenzje i opinie

Opis produktu Skarpetki niemowlęce różowe z napisami na prezent dla...

lubiane skarpetki SOXO bez wątpienia ucieszą wszystkie pociechy lubiące nosić kolorowe skarpetki w niebanalne wzory. Produkt wykonano z najwyższej jakości bawełny. Dzięki temu stopy nie pocą się i mogą oddychać. Niebanalna kolorystyka powoduje, że te skarpety pasują do każdego stroju. Wesołe skarpetki to dobra zabawa każdego dnia. Spraw, iż uśmiech na twarzy malucha nie zniknie przez cały dzień. Dzięki wysokiej jakości bawełny w składzie, skarpetki przepuszczają powietrze i wchłaniają wilgoć. Stopa jest sucha, a skarpetki są poprawnie dostosowane, co zapewnia swobodę i prawidłowe samopoczucie przez cały dzień. Wyselekcjonowane materiały zapewniają, że skarpetki nie zsuwają się i nie uciskają stopy. Barwnych skarpetek SOXO z całą pewnością nie można przeoczyć, bo niesamowite wzory sprawiają, iż każda kreacja ma swoistą specyficzność i mnogość. Istotnie wyjątkowe skarpetki dla unikatowych maluchów.

Dane oraz specyfikacja:

Ranking ofert - najlepsze promocyjne ceny 2017

W naszym rankingu znajduje się 0 promocyjnych ofert w cenie 0,00 zł.

Opinie i recenzje użytkowników

Dodaj opinie lub recenzję dla Skarpetki niemowlęce różowe z napisami na prezent dla malucha. Twój komentarz zostanie wyświetlony po moderacji.

Produkty powiązane

Inne w kategorii Skarpety dla dzieci