Zdjęcia produktu


Stopki męskie good stuff śmieszne tuńczyk w puszce pomysł na prezent (SOXO)

Skarpety męskie SOXO
Dostepność na dzień 16.04.2024: w magazynie

Promocyjna oferta cenowa:

39,99 zł
Sklep Domodi
Przejdź do sklepu Najlepsza oferta w bazie!
Przejdź do sklepu 39,99 zł - najtaniej w bazie!

Prezentowana oferta sklepu Domodi jest najbardziej atrakcyjna cenowo spośród setek sklepów internetowych w naszej bazie. Przeglądaj pełny ranking cen i ofert Porównanie cen następuje w czasie rzeczywistym.

Recenzje i opinie

Opis produktu Stopki męskie good stuff śmieszne tuńczyk w puszce...

modne skarpetki SOXO niewątpliwie ucieszą wszelkich mężczyzn ceniących nosić kolorowe skarpetki w modne, interesujące wzory. Artykuł wytworzono z najwyższej jakości bawełny. Dzięki czemu stopy nie pocą się i mogą oddychać. Atrakcyjna kolorystyka powoduje, iż te skarpety pasują do każdego stroju. Załóż je do szkoły, pracy, na spacer, spotkanie z kolegami czy randkę - wszędzie poczujesz się wyjątkowo. Szukasz prezentu dla kolegi, chłopaka, męża czy brata? Te skarpetki to prawdziwa gratka. Spodobają się każdemu facetowi. Co więcej, odpada ryzyko nietrafienia z wymiarem - Skarpetki występują w uniwersalnym męskim wymiarze 40-45. Dzięki wysokiej jakości bawełny w składzie, skarpetki przepuszczają powietrze i wchłaniają wilgoć. Stopa jest sucha, a skarpetki są poprawnie przypasowane, co zapewnia swobodę i dobre samopoczucie przez cały dzień. Wyselekcjonowane materiały zapewniają, iż skarpetki nie zsuwają się i nie uciskają stopy.

Dane oraz specyfikacja:

Ranking ofert - najlepsze promocyjne ceny 2017

  • Stopki męskie SOXO GOOD STUFF śmieszne tuńczyk w puszce pomysł na prezent (sklep Domodi)
    39,99 zł Sklep Domodi
    Przejdź do sklepu

W naszym rankingu znajduje się 1 promocyjnych ofert w cenie 39,99 zł.

Opinie i recenzje użytkowników

Dodaj opinie lub recenzję dla Stopki męskie good stuff śmieszne tuńczyk w puszce pomysł na prezent. Twój komentarz zostanie wyświetlony po moderacji.

Produkty powiązane

Inne w kategorii Skarpety męskie