Zdjęcia produktu


T-shirt męski oversize z bawełny (L (52/54), Beżowy) (LIVERGY®)

(L / beżowy)
T-shirty męskie LIVERGY®
Dostepność na dzień 15.07.2024: brak

Promocyjna oferta cenowa:

Niestety na chwilę obecną w naszej bazie nie ma sklepów posiadających {produkt} w magazynie. Prosimy spróbować ponownie później.

Recenzje i opinie

Opis produktu T-shirt męski oversize z bawełny (L (52/54), Beżowy)

Livergy® T-shirt męski oversize z bawełny Opis produktu wspieramy zrównoważoną uprawę bawełny w Afryce tworzono w społecznie odpowiedzialnych warunkach pracy miły komfort noszenia dzięki czystej bawełnie z kolistym wycięciem i obniżoną linią ramion półdługie rękawy fason oversize parametry artykułu table kolory: beżowy, szałwiowy, czarny fason: fason oversize Dekolt: okrągły Materiał: 100% bawełna Pielęgnacja prać w temperaturze maks.

40°C nie wybielać delikatnie osuszać w suszarce bębnowej w temperaturze maks. 60°C prasować w temperaturze do 150°C (poziom 2) można stosować żelazko parowe nie czyścić chemicznie wymiary S (44/46) – XL (56/58) Oeko-Tex® kanon 100 Przetestowano na występowanie substancji zgubnych Numer certyfikatu: 2018Ok0144 Aitex kanon 100 marki Oeko-Tex® to najbardziej znany na świecie, niezależny dokument dla wszystkiego rodzaju wyrobów ubraniowych i skórzanych; które zostały przetestowane pod kątem zawartości substancji zgubnych – od przędzy i tkanin po artykuły gotowe do zastosowania.

Etykieta potwierdza, iż wyrób konfekcyjny lub skórzany został przebadany pod kątem ponad 300 substancji szkodliwych. Cotton made in Africa (bawełna wytwarzana w Afryce) wspieramy jednostajną uprawę bawełny w Afryce Inicjatywa Cotton made in Africa w wyraźny sposób przyczynia się do ograniczenia ubóstwa w Afryce i do ochrony środowiska naturalnego.

w trakcie szkoleń organizowanych na miejscu rolnicy uczą się sprawnych i stabilnych metod uprawy, które pomagają im osiągać udoskonalone plony, a także bronić środowisko i zdrowie. Jest to osiągalne dzięki zaangażowaniu świadomych odpowiedzialności firm ubraniowych jako partnerów inicjatywy Cotton made in Africa.

Inicjatywa Aid by Trade Foundation. Więcej na: www.cottonmadeinafrica.org Hohenstein pasuje znakomicie Instytut Badawczy Hohenstein od blisko 60 lat prowadzi seryjne pomiary i badania służące rejestrowaniu wymiarów ciała.

Korzystając z technice skanowania ciała 3D, rzeczywiste kształty ciała są wizualizowane i przekształcane w wiarygodne tabele rozmiarów.

Dane oraz specyfikacja:

Ranking ofert - najlepsze promocyjne ceny 2017

W naszym rankingu znajduje się 0 promocyjnych ofert w cenie 0,00 zł.

Opinie i recenzje użytkowników

Dodaj opinie lub recenzję dla T-shirt męski oversize z bawełny (L (52/54), Beżowy). Twój komentarz zostanie wyświetlony po moderacji.

Produkty powiązane

Inne w kategorii T-shirty męskie