Zdjęcia produktu


Damski zegarek classic - czarny motyw marmuru (Niwatch)

Zegarki damskie Niwatch
Dostepność na dzień 24.05.2024: w magazynie

Promocyjna oferta cenowa:

319,99 zł
Sklep niwatch.pl
Przejdź do sklepu Najlepsza oferta w bazie!
Przejdź do sklepu 319,99 zł - najtaniej w bazie!

Prezentowana oferta sklepu niwatch.pl jest najbardziej atrakcyjna cenowo spośród setek sklepów internetowych w naszej bazie. Przeglądaj pełny ranking cen i ofert Porównanie cen następuje w czasie rzeczywistym.

Recenzje i opinie

Opis produktu Damski zegarek classic - czarny motyw marmuru

towar Eco-friendly

kupując zegarek naszej firmy masz pewność zakupu produktu wysokiej jakości, do którego realizacji pozyskano drewno z monitorowanych upraw. Naszą pasją jest tworzenie produktów przychylnych środowisku naturalnemu, za które wszyscy razem jesteśmy odpowiedzialni!

wytworzony częściowo z drewna

klasyczny zegarek tworzony z trosceą o detale, drewniana wstawka wokół tarczy dodaje oryginalnego stylu oraz elegancji. Koperta, a także dekiel zostały stworzone ze stali nierdzewnej 304, która cechuje się wysoką niepodatnością na rdzę.

Szkło mineralne pokryte warstwą HARDLEX

wzmocniona ochrona tarczy poprzez utwardzenie szkła sprawia, że szkiełko zachowuje rozciągliwość, i ponadto jest wyjątkowo niepodatne na jakiegokolwiek typu uszkodzenia mechaniczne. Szkiełko mineralne utwardzone podkreśla się niepodatnością na zadrapania i stłuczenia. Powszechnie wykorzystuje się takie szkła do produkcji zegarków sportowych i tych, do zadań specjalnych.

precyzyjny mechanizm kwarcowy

Miyota to japońska firma kreujejąca mechanizmy do zegarków, która powstała w 1980 roku jako część firmy Citizen. Pośród konsumentów Miyoty zbierają same pochlebne oceny – typowo za sprawą, co oczywiste, ogromnej staranności,w dodatku unikalnej wytrzymałości. Ich powodzenie jest potwierdzeniem ich pokaźnej jakości.

Każdy drewniany zegarek jest oryginalny

Z uwagi na specyfikę materiału z którym pracujemy, każdy nasz wyrób jest nieszablonowy. To dlatego, iż nie ma dwóch takich samych kawałków drewna a więc każdy zegarek jest unikalny jak Twoje linie papilarne.

Waży tyle co piórko

Zegarki stworzone z drewna charakteryzują się znikomą wagą. Nawet wielkich rozmiarów czasomierz jest praktycznie niewyczuwalny na ręce, co pozwoli zapomnieć o przemijającym czasie. Równocześnie materiał z jakiego jest tworzony sprawia, iż skóra pod nim oddycha bez przeszkód, co zauważycie wyjątkowo latem!

Czas jest najcenniejszym darem!

Dzięki możliwości wykonania spersonalizowanego grawerunku na zegarku będziesz mógł sprawić,upominek dla najbliższej osoby pozostał w świadomości na jeszcze dłużej. Kilka osobistych słów może wyraźnie rozszerzyć jego wartość.. Zapoznaj się także z opcjami pakowania na prezent. (Więcej w koszyku)

Zapakowany w drewniane pudełko

Wartościowy produkt poznasz po niebanalnym opakowaniu. Dlatego pakowanie to nasz konik! Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, a także staramy się sprawić, aby moment otwarcia naszej przesyłki był dla Ciebie unikatowy oraz na długo zapadł Ci w pamięć. Daj znać jak nam wyszło!:)

Dane oraz specyfikacja:

Ranking ofert - najlepsze promocyjne ceny 2017

  • Damski zegarek Niwatch Classic - czarny motyw marmuru (sklep niwatch.pl)
    319,99 zł Sklep niwatch.pl
    Przejdź do sklepu

W naszym rankingu znajduje się 1 promocyjnych ofert w cenie 319,99 zł.

Opinie i recenzje użytkowników

Dodaj opinie lub recenzję dla Damski zegarek classic - czarny motyw marmuru. Twój komentarz zostanie wyświetlony po moderacji.

Produkty powiązane

Inne w kategorii Zegarki damskie